Клей для металу, дерева, кераміки

На AliExpress останнім часом можна бачити рекламу "чудо клею", який ніби може склеїти, що завгодно. І за міцністю не поступається металу. Так це чи ні, дивіться у відео.

Як виміряти температуру акумулятора на телефоні Xiaomi?

Акумулятор телефона може нести загрозу для життя та здоров'я, особливо якщо його експлуатувати при високих температурах. В інтернеті можна знайти багато відео як загоряються літій-іонні акумулятори в телефонах, електровелосипедах, автомобілях та ін. Тому важливо знати, яка поточна температура акумулятора. На телефонах фірми Xiaomi (можливо, не на всіх) є системна утиліта, яка показує багато корисної інформації по акумуляторній батареї.

Де знаходиться кошик в телефоні Xiaomi?

Якщо ви користуєтеся програмою «Галерея» від компанії Xiaomi, то після видалення фото та відео файли не зникають, а попадають у спеціальну папку, яка має назву .globalTrash.

Самовільне увімкнення екрана на телефоні

Після скидання телефона до заводських налаштувань проблем ніби й поменшало, але з'явилася додаткова. Це самовільне увімкнення екрана. Екран телефона при використанні блокування (пін-коду) самостійно вмикався приблизно кожні 5 секунд. Це дуже швидко розряджало акумулятор. Після зняття пін-коду період між вмиканнями збільшився, але після вмикання відбувалося автоматичне розблокування телефона. Модель телефона: Samsung Galaxy A50.

Плата для зарядки телефонів на 8 виходів (4 USB A+4 Type C)

Непогана плата, яку можна використовувати для заряджання різних пристроїів. Працює від постійної напруги в діппазоні 6-35В. Підтримуються різні протоколи швидкого зараджання, тому якщо у вас наявні такі пристрої, зарядка буде відбуватися в рази швидше.