Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.4 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

How to check seller and item on AliExpress?

Роблячи замовлення, кожен хоче бути впевненим, що має справу з надійним продавцем і купує якісний товар. Швидко перевірити інформацію вручну довга справа. Краще використати для цього додаток, який можна безкоштовно встановити на Андроїд-смартфон.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.4 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Cloud Browser

В наш час більшість із нас користуються послугами хмарних сховищ у тій чи іншій мірі. Я також не являюсь винятком. І великий відсоток із таких клієнтів мають не один акаунт, а декілька. Часто також акаунти знаходяться у різних хмарах. Тому додатком для синхронізації від розробника не обійтися. Потрібно якось об’єднувати всі хмари в одну панель керування.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська, українська

YouTube Kids – YouTube для дітей

Компанія Google офіційно представила свій новий додаток для дітей. Тепер діти можуть дивитися свої улюблені передачі та відеоролики без показу дорослої реклами. Відтепер дитячий контент набагато легше знайти, адже додаток зібрав найкращі пізнавальні та розважальні ролики не лише для дітей, а й для всієї родини.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.0 та вище
Ліцензія: Програма безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Intra — додаток для захисту вашої особистої інформації

Всім відомо, що влада будь-якої країни хоче контролювати всіх і кожного. І останнім часом не минає дане бажання і цифрового життя кожного інтернет користувача. Із одних сайтів збираються дані (в тому числі особисті), які пізніше продаються великим корпораціям та використовуються, наприклад для реклами, яка направлена на конкретну людину. Інші сайти взагалі блокуються, тому що хтось вже вирішив у нашому демократичному суспільстві, що не можна право вибору залишити за окремою людиною. І всі нагло влазять туди, де їм бути не слід. Але чим більше заборон, тим більше буде з’являтися способів для обходу. На цей раз відзначилася сама компанія Google.

Google Перегляд вулиць

Переглядайте за допомогою додатку «Перегляд вулиць» пам’ятки та чудеса природи зі всього світу, а також відвідайте кращі музеї, ресторани та стадіони. Також ви можете відвідати компанії, які можуть запропонувати різні послуги для своїх клієнтів.