Як додати на Google карту трек у форматі kmz/kml?

How do I add a kmz track to Google Maps?

Якщо ви записали трек у форматі kmz (або kml) та хочете його переглянути або змінити в Google картах або в Google Планета Земля, то потрібно виконати наступне:

Як визначити точні географічні координати на смартфоні та комп’ютері?

How to determine the exact geographical coordinates on a smartphone and computer?

Для визначення точних географічних координат потрібно використати онлайн або офлайн карти. Покажу на прикладі найпопулярніших.

Як побачити супутники Starlink?

How to see Starlink satellites?

Думаю, що всі знають хто такий Ілон Маск та про те, що він планує створити мережу із великої кількості супутників навколо земної орбіти. Ці супутники будуть використовуватися для розгортання інтернет мережі, що буде покривати території на яких раніше інтернет був відсутній, або спостерігалися проблеми з доступом.

Як конвертувати файли формату KML/KMZ в GPX?

KML/KMZ to GPX

На сьогоднішній день без навігації важко уявити сучасне життя. Автомобільні маршрути, туризм, велоспорт, екскурсії… Перелік можна продовжувати до нескінченності. І така популярність навігації не могла не вплинути на розробку програмного забезпечення, якого сьогодні вже більше ніж потрібно. Існує ряд програм які розуміють формат KML/KMZ, а інші – лише GPX. Як тут бути? Все просто. Можна виконувати конвертування форматів між собою та користуватися тими програмами, які найбільше подобаються.

Чим відкрити файли kml та kmz на Андроїд?

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.0.3 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська

MAPin

Якщо ви маєте файли kml або kmz, то певне задавалися запитанням як і чим їх відкрити. Використати можна безліч способів та програм. Розглянемо безкоштовну програму, яка вміє працювати із даним форматом та допоможе нанести різні пам’ятки, фото і іншу інформацію на карти, а також відобразить файли gpx на карті. Її можна використовувати у професійних цілях, для туризму, спорту чи навіть для піших прогулянок.

© 2014-2022