Filter Forge Standard 5.0 Beta - безкоштовна ліцензія

Filter Forge Standard

Filter Forge - плагін для Фотошоп і самостійна програма, що представляє собою набір фільтрів для фотографій, за допомогою яких можна зробити незвичайні і красиві ефекти. З її допомогою ви зможете створити стильні знімки і оригінальні малюнки. Ефекти представлені в лівій частині інтерфейсу. Вони організовані в категорії, в кожній з яких є підкатегорії, що в сумі дає досить багато зразків ефектів. Крім того, кожен ефект можна налаштувати шляхом регулювання його параметрів.

Ефекти, призначені для фотографій містяться в категоріях Creative, Distortions, Frames, Misc і Photo. Вони являють собою окремий блок. Інші ефекти малокорисні для фотографій і використовуються більше як текстури. З фотографій можна зробити знімки різних стилів. Це може бути старе чорно-біле або кольорове фото, може бути фото з нанесенням відтінків кольорів і підсвічування, що надає знімку певний настрій і новизну.

1. Перед тим, як перейти на сторінку акції, потрібно виконати певні умови.
2. Ви повинні зареєструвати Filter Forge 3 Basic Edition -
Тут або Filter Forge 3 Standard Edition - Тут
3. Дочекайтеся повідомлення на вказану вами електронну пошту з реєстраційними даними.
4. Далі перейдіть на сторінку акції, де в полях You license name: і You license key вкажіть дані ліцензії від третьої версії продукту, які раніше вам прийшли на пошту і натисніть кнопку Send.
5. Після цього на вказану пошту прийде повідомлення з даними активації Filter Forge Standard 5.0 Beta і посиланням на закачування даного продукту.
6. Скачайте та встановіть програму, активуйте отриманими даними.

Сторінка акції

Додати коментар


© 2014-2022