Privacy Suite 15

Steganos Privacy Suite - комплекс утиліт для всебічного захисту ваших даних на PC і в Інтернеті з використанням методів криптографії та стеганографії (спосіб шифрування даних, який приховує сам факт шифрування).

Програма дозволяє шифрувати дані, зберігаючи їх на віртуальному зашифрованому диску (при цьому шифрування інформації відбувається зі швидкістю ~ 1 Гб / сек); ховати інформацію в звукових і графічних файлах із збереженням їх повної працездатності (картинку можна подивитися, музику можна послухати); вести шифровану переписку електронною поштою; блокувати комп'ютер; видаляти файли, не залишаючи жодного шансу на відновлення і т.д.

Програма обладнана захисним механізмом, який запобігає втраті інформації при, наприклад, зникненні електроживлення та інших неприємностях.
Можливості програми Steganos Privacy Suite
- Безпечно зберігає всі ваші облікові дані і PIN-коди, і допомагає вам створювати безпечні паролі. Можна використовувати на iPhone, iPad і Android смартфонах, використовуючи безкоштовні додатки з App Store або Google Play.
- Підтримка віртуальної клавіатури.
- Відправка зашифрованої електронної пошти. Для її прочитання необхідно ввести пароль і повідомлення автоматично розшифрується.
- Приховує вразливі дані у вигляді зображень або музики. Ніхто не виявить зашифровані дані, приховані в цих файлах.
- Використовує 384-бітний AES-XEX алгоритм шифрування.

Безкоштовна ліцензія Steganos Privacy Suite
Для отримання безкоштовної ліцензії Steganos Privacy Suite необхідно виконати наступні дії:

1. Перейдіть на сторінку промо-акції.

2. Введіть свою адресу електронної пошти і натисніть кнопку "
Request Serialnumber".

Увага! Зніміть галочку з "Ich mochte zukunftig den Steganos-Newsletter erhalten", якщо хочете відмовитися від розсилки новин компанії Steganos.

3. Ліцензія (Seriennummer) і посилання завантаження повинні прийти на вказану адресу електронної пошти.

4. Скачайте
Steganos Privacy Suite 15. Встановіть програму і активуйте отриману ліцензію, вибравши "I have a serial number" при першому запуску.

Підтримувані ОС: Windows 8.x / 7 / Vista / XP 32 | 64-bit