Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista и Windows Server 2012-2016
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Російська/англійська

Process Lasso Pro

Process Lasso Pro - дозволяє вручну або автоматично маніпулювати запущеними на комп'ютері процесами, що дозволяє домогтися максимальної швидкодії і стабільності системи.

Process Lasso спостерігає за програмами, , що активно завантажують центральний процесор і обмежує їх, тим самим покращуючи системний відгук. Також вона може автоматично знизити пріоритет для процесу, застосувавши задані за замовчуванням значення.

Програма, призначена для автоматичного стримування процесів, що виконуються, які споживають занадто багато процесорного часу. Трапляється, що "неконтрольовані" процеси викликають майже повне зависання NT-системи. Як тільки такий процес починає споживати левову частку ресурсів ЦП, перервати його виконання стає дуже важко, оскільки майже неможливо, навіть, відкрити диспетчер задач. За допомогою Process Lasso у таких процесів автоматично знижується пріоритет, завдяки чому системі повертається нормальний рівень реактивності (чуйності).

Крім того, Process Lasso дозволяє встановлювати процесам пріоритети за замовчуванням, автоматично переривати процеси, запуск яких заборонений в конфігурації, і вести протокол запущених процесів.

Хоча Process Lasso НЕ є заміною диспетчеру завдань, він має деякі з можливостей диспетчера задач, що доповнюють його основні функції.

Безкоштовна ліцензія Process Lasso Pro
Для отримання безкоштовної ліцензії Process Lasso Pro:

1. Перейдіть на сторінку промо-акції.

2. Заповніть форму вашими даними і натисніть кнопку "Submit".


3.
Скачайте Process Lasso 32 bit або Process Lasso 64 bit (версія 9.0) і встановіть на комп'ютер.

4. Активуйте Pro-версію, використовуючи електронну пошту (username) і код активації (activation code), отриманий по електронній пошті (меню Довідка> Активувати програму).

Умови акції

Ви отримуєте довічну ліцензію для одного (1) комп'ютера тільки для персонального (особистого використання).
Доступні безкоштовні оновлення протягом 30 днів.
Необхідно активувати ліцензію протягом 30 днів після отримання коду активації.
Немає безкоштовної технічної підтримки.