Огляд вуличного ліхтаря на сонячній батареї з датчиком руху та освітленості «Solar Sensor Wall Light»

Solar Sensor Wall Light

Давно відомо, що традиційні способи добування енергії себе починають вичерпувати. Мало того, що вони відносяться до вичерпних корисних копалин, так і ще зовсім неекологічні. Сонячна енергія – це енергетика майбутнього. Купив собі два ліхтарі на сонячній батареї із детектором руху і хочу розказати та показати їхні характеристики.

Світильник має датчик руху та освітленості. Це означає, що в темну пору доби, при виявлені руху, він автоматично увімкнеться. У світлу пору світильник переходить у режим заряджання.

Для початку використання потрібно натиснути кнопку увімкнення. Далі світильник буде працювати автоматично. При настанні темряви, активується датчик освітленості і світильник перейде у режим нічника із мінімальним використанням електроенергії. Якщо повз світильника хтось пройде, то він увімкнеться. Датчик руху спрацьовує на відстані до 3 метрів та кутом 120°.

Такий світильник має рівень захисту від пилу та вологи стандарту IP64. Це означає, що він повністю захищений від попадання пилу та від крапель води у будь-якому напрямку. Проте я рекомендую кріпити його хоча б під частковими накриттями.

Даний вуличний ліхтар може бути використаний для освітлення балкону, гаража, будинку і так далі. При кріпленні бажано розмістити сонячну панель у бік найбільшої кількості світла.

У світлу пору доби сонячна батарея виконує заряджання акумулятора Li-ion 1200 mAh потужністю 3,7 вольт.

Характеристики:

  • Матеріал: пластик, ABS, фібра, метал;
  • Акумуляторна батарея: Li-ion 1200 mAh, 3,7V;
  • Сонячна панель: 200 mAh/5,5V/0,55W;
  • Джерело світла: LED діод /20 штук/0,2W/24 люмени/5000-5500K;
  • Затримка: 10 секунд;
  • Датчик руху: 3 метри, 120°;
  • Рівень захисту: IP64;
  • Розмір: 12,4 x 9,6 x 4,8 см.

Поки що ніби все добре. На рахунок заявлених характеристик трішки сумніваюся, тому що зазвичай китайці їх завищують і потрібно заявлене число поділити мінімум на 2. На рахунок яскравості, то світить досить добре.

В комплекті із ліхтарем іде дюбель з шурупом для закріплення на стіну.

Фото упаковки:

Solar Sensor Wall Light 1

Сторінка продавця

Відеоогляд ліхтаря «Solar Sensor Wall Light»:

Рекомендації щодо зберігання. Зберігати потрібно при температурі не нижчій від +5C° та відносній вологості повітря 65-70%. Не можна занурювати у рідину та використовувати поблизу відкритого вогнища.

На рахунок використання на морозі не знаю… Відомо, що такий тип акумуляторів на холоді втрачає ємність, а заряджання в таких умовах протипоказане.

 
© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com