AOMEI Backupper

AOMEI Backupper - проста і безкоштовна програма для резервного копіювання і відновлення системи, дисків і розділів дисків. Технологія Microsoft VSS дозволяє створювати резервні копії без переривання роботи на комп'ютері.

AOMEI Backupper - професійна безкоштовна програма для резервного копіювання і відновлення даних, яка є простою у використанні для більшості пересічних користувачів комп'ютера.
Додаток підтримує резервне копіювання системи, дисків і розділів, відновлення системи, дисків, розділів, клонування розділів диска і т.д. За допомогою дружнього інтерфейсу, користувачі можуть легко освоїти деякі професійні технології резервного копіювання і відновлення даних.
З точки зору технологій AOMEI Backupper надає всі основні можливості для надійного резервного копіювання і швидкого відновлення розділів дисків, як і інші додатки для резервного копіювання.
Унікальність цього програмного забезпечення полягає в підтримці VSS, технології Microsoft, яка дозволяє виконувати процес резервного копіювання даних, не заважаючи запущеним застосункам. Це дуже ефективно, оскільки створення резервної копії може бути виконано, коли ви працюєте.
AOMEI Backupper підтримує Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7, Windows Vista, і XP (32bit і 64bit). Так само цей додаток підтримує всі пристрої зберігання даних, які розпізнає Windows, такі, як IDE, SATA, SCSI, SSD, USB зовнішні диски, RAID і так далі. Крім того, підтримується MBR і GPT і жорсткі диски ємністю більше 2 ТБ.
AOMEI Backupper дозволить змонтувати обраний образ у вигляді віртуального диска. Тепер ви зможете вивчати вміст образу у вікні провідника, відновити необхідні дані або створити завантажувальний носій, який може стати в нагоді в разі серйозного збою. А вкладка Клон дозволяє клонувати вибраний розділ або цілком скопіювати вміст одного диска на інший носій.

Крім того ви можете отримати професійну версію програми по акції.

Сайт програми