Google Web Designer

Google Web Designer - простий, зручний, безкоштовний редактор від Google, призначений для створення веб-сторінок, банерів, оголошень та іншого контенту в форматі HTML5. Тепер стандарт HTML5 став одним з найбільш широко використовуваних мов для веб-дизайну, і Google створив додаток Google Web Designer, щоб допомогти вам створювати різну онлайн-анімацію і банери.

Є два способи створити свою анімацію за допомогою інтуїтивно-зрозумілого інтерфейсу і набору інструментів: Швидкий режим, в якому ви зможете скористатися готовими шаблонами і помічником, або Просунутий режим, в якому у вас буде безліч налаштувань для персоналізації. Така гнучкість робить програму ідеальним інструментом, як для початківців веб-дизайнерів, так і для професіоналів, які створюють свої власні рекламні банери або анімацію, але не мають необхідних навичок програмування.

Середовище редагування Web Designer дозволяє працювати з 3D вмістом і навіть, дозволяє конвертувати звичайні зображення у формат 3D. Також інтерфейс дозволяє перемикатися між режимом конструювання та режимом програмування, так що ви завжди зможете бачити всі зміни в режимі реального часу.

Великою перевагою використання Google Web Designer є те, що ви зможете переглянути свою роботу з будь-якого пристрою, незалежно від використовуваного програмного і апаратного забезпечення. HTML5 сумісний з усіма типами пристроїв, так що вам потрібно лише адаптувати результат, щоб його можна було переглядати на екранах з різним дозволом.

Також програма дозволяє імпортувати елементи з інших програм для дизайну та комп'ютерної графіки, так що ви зможете отримати найкращий результат.

Google Web Designer спрощує завдання публікації своєї роботи на будь-якій платформі. Після того, як ви зробили свою рекламу, ви можете вибирати між DoubleClick Studio, AdMob або будь-якою іншою рекламною мережею без необхідності що-небудь змінювати в коді.

Сайт програми