TrayTeacher - ненав'язливе вивчення англомовних слів

TrayTeacher — програма для ненав’язливого вивчення англомовних слів, яких у базі даних програми 8 тисяч. Суть роботи програми в тому, що вона випадковим порядком зчитує рядок із файлу dictionary.txt і виводить фрази із перекладом поверх всіх вікон. До словника можна вносити свої слова чи видаляти наявні. Для налаштування програми досить визвати контекстне меню на іконці програми в треї. Можна змінити тип, колір та розмір шрифту, задати інтервал виведення слів, вибрати випадкове чи порядкове виведення.

Щоб змінити розташування стрічки потрібно затиснути її лівою клавішею миші та перетягнути в будь-яку область робочого столу.

Клікання правою клавішею по полі призведе до зміни тексту, середньою кнопкою — визве налаштування програми.

Клікання правою клавішею по іконці в треї — визве меню, а лівою — оновить текст.

Налаштування програми описані у файлі README.txt, що знаходиться у папці з програмою.

Деяка інформація про файл README.txt:

  • Кодування файлу: UTF-8;
  • Щоб додати свої звуки потрібно скопіювати музичні файли формату *.wav в папку "\sounds";
  • Якщо відсутній звук (частіше таке трапляється в кого встановлена Windows XP) потрібно у файлі config.ini замінити стрічку: SoundAlternate=false на SoundAlternate=true;
  • Для зміни автопідняття текстового поля поверх всіх вікон потрібно у файлі config.ini змінити значення стрічки TimerMaxRaise=5 (за умовчанням 5 секунд) на своє, наприклад для 1 секунди TimerMaxRaise=1;
  • Щоб скинути всі налаштування потрібно видалити файл config.ini.

Програма може працювати без встановлення. Для цього потрібно розпакувати файл TrayTeacher (Portable).exe. Після цього появиться папка, з якої можна запустити програму запустивши файл TrayTeacher.exe.

Завантажити програму TrayTeacher

Завантажити портативну версію програми TrayTeacher