WP Team Display – плагін для створення блок-схем

Мова: Англійська/російська
Тип: Плагін

WP Team Display – плагін для створення блок-схем

WP Team Display — це плагін WordPress, який допоможе вам легко створити блок-схему. Створення та керування поточною схемою з будь-якого редактора WordPress. Просто відкрийте лайтбокс за допомогою кнопки редактора та почніть малювати свою блок-схему. Завантажуйте фотографії учасників, упорядковуйте їх, вибирайте тему та вставте блок-схему у свій вміст. Ви також можете додати робоче місце, назву та опис для кожної людини. Фото учасників можна обрізати та оновлювати, використовуючи drag'n drop. Зміна та повторне використання існуючого учасника з блок-схеми за допомогою простого клацання.

Забудьте про складну побудову блок-схем зі складним HTML/CSS і скористайтеся розробкою WP Team Display, яка виконає всі складні завдання за вас.

Створіть блок-схему в редакторі. Використовуйте як засіб редагування блок-схеми свій редактор, завантажте зображення, додайте інформацію та вставте блок-схеми безпосередньо у свій вміст. Один клік на іконку, щоб знову відкрити існуючу схему.

4 адаптивні теми. 4 теми можуть бути налаштовані для кожної діаграми. Для великих діаграм ви маєте можливість включити функцію масштабування, а також плоску тему (без ієрархії).

Легко керувати профілями користувачів. Декілька інструментів спрощують керування профілями користувачів: Ім'я, Позиція, Опис з увімкненим текстовим редактором, обрізка зображення.

Блок-схеми не обмежені за кількістю, плюс ви можете створити кілька діаграм на одній сторінці в тому ж редакторі.

Додайте дані в профіль користувача, такі як соціальні мережі, і покажіть посилання на блок-схемі.

Масштабування. Якщо ви хочете відобразити великі або малі організаційні діаграми, ви можете використовувати адаптивний режим за замовчуванням, або відключити його і включити функцію масштабування. Використовуйте елементи керування +/-, щоб змінити масштаб певної області організаційної діаграми.

Плагін інтегрується із:

  • Visual composer;
  • Конструкторами сторінок & WooCommerce;
  • Більшістю тем.

Сторінка доповнення WP Team Display (там же можна переглянути демонстрацію плагіна)

Додати коментар


© 2014-2022