Простий редактор для Joomla!

Froala Editor 

Після встановлення та налаштування сайта на Joomla! — залишається додавати новини. Для цього використовується візуальний редактор. За умовчанням використовується редактор TinyMCE. Більшість користувачів із тієї чи іншої причини встановлюють для нього заміну. В принципі вибір є великий — як безкоштовних так і тих за які прийдеться заплатити. Але більшість із них «погано» пишуть вихідний код і кожна стаття буде мати велику кількість непотрібних елементів. Це звичайно сповільнить завантаження сторінки та погіршить видачу сайта пошуковиками.

Але є простий та легкий редактор Froala Editor, який безкоштовний для персонального використання. Даний плагін неперевантажений лишніми функціями та видає «чистий» вихідний код. До того ж зображення та файли можна додавати простим перетягуванням мишки — всі файли будуть неодмінно завантажені у папку за умовчанням, яку при потребі можна змінити.
Для налаштувань потрібно зайти в менеджер плагінів та знайти Редактор - Froala Editor. Після чого стануть доступні налаштування.

Froala Editor

Як встановити та увімкнути редактор дивіться нижче на відео.

 

Сайт редактора

Інші розширення від авторів редактора

Скачати оригінальне відео

Якщо ви в пошуках хостингу, можу порекомендувати Beget, яким сам користуюся (до речі, тестування компонентів, модулів та плагінів відбуваються саме на ньому).
Також можу порекомендувати дешевий
український хостинг, на якому маю один із своїх проектів.

Додати коментар


© 2020-z-soft