Froala Editor 

Після встановлення та налаштування сайта на Joomla! — залишається додавати новини. Для цього використовується візуальний редактор. За умовчанням використовується редактор TinyMCE. Більшість користувачів із тієї чи іншої причини встановлюють для нього заміну. В принципі вибір є великий — як безкоштовних так і тих за які прийдеться заплатити. Але більшість із них «погано» пишуть вихідний код і кожна стаття буде мати велику кількість непотрібних елементів. Це звичайно сповільнить завантаження сторінки та погіршить видачу сайта пошуковиками.

Але є простий та легкий редактор Froala Editor, який безкоштовний для персонального використання. Даний плагін неперевантажений лишніми функціями та видає «чистий» вихідний код. До того ж зображення та файли можна додавати простим перетягуванням мишки — всі файли будуть неодмінно завантажені у папку за умовчанням, яку при потребі можна змінити.
Для налаштувань потрібно зайти в менеджер плагінів та знайти Редактор - Froala Editor. Після чого стануть доступні налаштування.

Froala Editor

Як встановити та увімкнути редактор дивіться нижче на відео.

 

Дивитись відео