Mobile Joomla!

Якщо ви шукаєте компонент для створення мобільної версії сайту на Joomla, то Mobile Joomla! може стати непоганим вибором. Як ви знаєте google більше не буде показувати ваш сайт в результатах пошуку для мобільних пристроїв якщо він неоптимізований  для мобільного перегляду.
Компонент Mobile Joomla! буде працювати на версіях Joomla! починаючи із 1.5. Встановіть компонент стандартним способом. Після встановлення він стане доступний в меню «Компоненты».

Mobile Joomla! 

Компонент має багато налаштувань, але для початку роботи потрібно зовсім небагато. Для початку вкажіть головну сторінку сайту для кожного із пристроїв.

 

Mobile Joomla!

Як бачите для кожного пристрою доступні свої налаштування та позиції модулів, що знаходяться з правого боку. В безкоштовній версії недоступні деякі функції  та налаштування для планшетів.

Mobile Joomla!

Зверніть увагу — після встановлення компоненту в менеджері модулів стане доступний модуль Mobile Menu, який при потребі можна включити. Це мобільне меню для сайту.

Mobile Joomla!

В моєму випадку меню трішки мені не сподобалося, тому я вивів модуль меню основного шаблону в налаштуваннях компоненту.

Mobile Joomla!

Ото ж компонент дає змогу швидко створити мобільну версію сайту, а також має досить багато налаштувань. Єдиним мінусом безкоштовної версії є рекламний лінк на сайт компанії.

Якщо ви в пошуках хостингу, можу порекомендувати Beget, яким сам користуюся (до речі, тестування компонентів, модулів та плагінів відбуваються саме на ньому).
Також можу порекомендувати дешевий
український хостинг, на якому маю один із своїх проектів.