Безпровідні колонки Sony SRS-XB41, Sony SRS-XB31, Sony SRS-XB21 — характеристики

Безпровідні колонки Sony SRS-XB41, Sony SRS-XB31, Sony SRS-XB21 — характеристики

Sony не так давно випустила нові моделі безпровідних колонок (Sony SRS-XB41, Sony SRS-XB31, Sony SRS-XB21). З’єднуються колонки із телефоном чи планшетом по Bluetooth або NFC. Головне задання на яке націлені дані моделі — організація пляжних чи дачних вечірок.

Колонки мають міцний корпус, який відповідає стандарту якості захисту IP 67 і тому він в змозі захистити їх від зовнішніх впливів. Колонки не втопляться у басейні, оскільки повністю водонепроникні.

Звучання колонок приємно здивує якісними та потужними низькими частотами. Звучання відповідає назві серії: EXTRA BASS.

По всьому периметру динаміка колонки мають світлодіодну LED підсвітку, яка додасть яскравості для будь-якої вечірки. В режимі світломузики підсвітка адаптується під музичні ритми, створюючи тим самим атмосферу нічного клубу чи музичного фестивалю. Також колонки мають мигаючий стробоскоп, який створює ефект диско-шара.  

Вдале розміщення динаміків під кутом дозволило реалізувати «живе» тривимірне звучання із більш широким охопленням простору в порівнянні із традиційними безпровідними колонками.

Сама цікава та корисна функція — це можливість об’єднання в одну систему до 100 колонок EXTRA BASS.

Щоб керувати музичними композиціями на вечірках Sony пропонує спеціально написаний додаток Sony Music Center app. Додаток буде працювати на ОС Android та iOS.

Натисніть на кнопку LIVE SOUND та відчуйте звучання музики по новому. Унікальний тривимірний звук поверне до життя будь-яку вечірку із новим унікальним тривимірним звуком. Створюйте ефект фестивалю куди б ви не відправлялися.

Колонки мають вбудовані ручки, які спрощують їхнє утримування — використовуйте динамік у різних місцях. Доторкайтеся по різному до колонок і отримуйте різний звук.

Працюють колонки від акумуляторної батареї, яка за словами розробників буде працювати цілу добу.

До речі, завантажте додаток DJ-Fiestable та керуйте освітленням всього декількома натисканнями на додаток.

Безпровідні колонки Sony SRS-XB41, Sony SRS-XB31, Sony SRS-XB21 — характеристики

Sony SRS-XB41

Sony SRS-XB31

Sony SRS-XB21

Додати коментар


© 2014-2022