ProShow Producer

ProShow Producer — це одна з найкращих програм для створення власного слайд-шоу. Цікавою особливістю є те, що слайд-шоу можна створити швидко, навіть не знаючи досконало дану програму. Крім того, якщо ви професіонал, то в програмі достатньо функцій, щоб задовольнити найвибагливіших користувачів. В програмі є велика кількість ефектів для переходів, вбудований аудіо та відеоредактори. Якщо функцій недостатньо, то завжди можна завантажити додаткові стилі, фони та ін. Крім того у мережі інтернет можна знайти багато готових проектів, у яких потрібно просто додати чи замінити фото на свої, а далі експортувати готове шоу в один із форматів, що наявні в програмі, а їх там достатньо. Це і різні відеоформати, *.exe файли (комп’ютерні), завантаження на відеохостинги та ін.

Я хочу показати користувачам, які ще незнайомі із програмою як створити саме просте слайд-шоу. Для початку потрібно встановити програму та русифікувати. Сайт русифікації можна знайти за наступною адресою. Крім русифікатора скачайте файли реєстру для кирилиці та добавте їх у свій ПК (після цього обов’язково перезавантажте його), а інакше після русифікації будуть відображатися незрозумілі символи замість букв.
І так, відкриваємо програму та переміщуємо фото із меню програми чи із папки простим перетягуванням на шкалу часу (як на скриншоті нижче, для збільшення зображень клацніть по них).

ProShow Producer

ProShow Producer

Між кожним окремим фото можна задати тип ефекту для переходу від одно фото до іншого. Якщо ви хочете, щоб програма сама підбирала ефект — просто виділяємо всі фото, (клацаємо на першому фото і натискаємо Ctrl+A, або клацаємо на першому і тримаючи клавішу Shift ще раз клацаємо на останньому) тоді клацаємо на переході і вибираємо знак ?. Якщо все вірно, то знак ? повинен відобразитися між кожним фото усієї вашої галереї.

ProShow Producer

ProShow Producer

Тепер добавимо музику для нашого слайд-шоу. Для цього виберемо відповідний пункт у меню та добавимо аудіо файли. Звучання на фоні інших звуків поставимо 100%. Якщо одного звукового файлу не вистачає на всі фото, то додайте ще.

ProShow Producer

ProShow Producer

За умовчанням довжина часу для кожного фото рівна 3 секундам. Якщо потрібно більше, то знову виділяємо всі фото і клацнувши на час вводимо нове значення та для підтвердження натискаємо Enter.

ProShow Producer

Ось і просте слайд-шоу готове. Для збереження виберіть формат, що підходить саме вам. Розглянемо збереження на прикладі відеофайлу. Зверху під панеллю меню знайдіть значок відео та клацніть на нього. Виберіть тип відео та роздільну здатність (можна зразу ж вибрати для вашого мобільного пристрою) і натисніть "Создать", вкажіть шлях для збереження та натисніть зберегти. Зачекайте поки програма перекодує відео і насолоджуйтесь власним слайд-шоу.

ProShow Producer

ProShow Producer