Amazing Slider

Amazing Slider — програма, яка може легко створити слайд-шоу та опублікувати його для сайту. Причому програма дозволяє створювати готові модулі для Joomla, плагіни для Wordpress та модулі для Drupal.

Встановіть та відкрийте програму. Зайдіть в  меню Slides (клавіша 1) та за допомогою меню + додайте фото в презентацію. Не забудьте встановити ширину та висоту зображень (для кращого результату їх краще заздалегідь обрізати у фоторедакторі). В меню Skins  (клавіша 2) виберіть зовнішній вигляд для слайд-шоу. У меню Transitions (клавіша 3) виберіть ефекти для зміни слайдів.

Amazing Slider

Amazing Slider

Amazing Slider

Amazing Slider

Amazing Slider

Щоб опублікувати роботу виберіть Publish. В параметрах можна вибрати чи це буде звичайний HTML чи модулі та плагіни для CMS.

Amazing Slider

Для Wordpress встановіть плагін стандартним способом: плагины → добавить новый → загрузить плагин → (вкажіть шлях до збереженого плагіна) → установить.
В меню появиться Amazing Slider, відкривши який стануть доступні параметри для встановлення нових плагінів із слайд-шоу та шорткод для вже встановленого слайд-шоу.
Для публікації створюємо новий запис та вставляємо шорткод (у мене це [amazingslider id="1"]).

Amazing Slider

Для Joomla (на прикладі Joomla 3) встановіть модуль: Расшырения → Менеджер расширений (вкажіть шлях до збереженого модуля)→ Загрузить и установить. Перейдіть в менеджер модулів та змініть стан на опубліковано і виберіть позицію відповідно до вашого шаблону. Не забудьте зайти в пункт «Привязка к пунктам меню» та включити відображення модуля на певних чи усіх сторінках сайту.

Amazing Slider

Зверніть увагу! Щоб програма зберігала проекти та слайд-шоу — папка та шлях до неї має називатися лише англійськими літерами.

 

Сайт програми