Yandeks.Brauzer

Яндекс.Браузер — безкоштовний браузер, створений компанією Яндекс на базі браузера з відкритим вихідним кодом Chromium з рушієм Blink.

Особливості:

Яндекс.Браузер має всі основні можливості сучасних браузерів, а також має ряд відмінних рис. У веб-оглядач вбудований переглядач файлів формату PDF і програвач Adobe Flash Player. Браузер інтегрований з сервісами «Яндекса»: поштою, перекладачем, Яндекс.Диском та пошуком. Є можливість синхронізаціі закладок, розширень, паролів, налаштувань браузера між різними пристроями, а також резервного копіювання цих даних на «хмарному» сервері Яндекса. У оглядач вбудований власний сервіс автоматизованого перекладу з 14 іноземних мов.

Розумний рядок

Особливістю Яндекс.Браузера є «Розумний рядок». У нього можна вводити як і адреси сайтів, так і пошукові запити. Крім того, під час безпосереднього набору запиту користувач бачить пошукові підказки - наприклад, з власних закладок або історії відвіданих сторінок. Підказки можуть відображати відповіді на запити користувача, дозволяючи йому заощадити час, не переходячи безпосередньо на сторінку результатів пошуку. Також завдяки розумному рядку користувач може в один клік дізнатися, що знайшлося за його запитом в іншій пошуковій системі або Вікіпедії. Щоб потрапити на потрібний сайт через Яндекс.Браузер, не обов'язково знати його URL-адресу — браузер може «вгадувати» назви найпопулярніших ресурсів, навіть якщо вони введені з помилкою або з неправильною розкладкою клавіатури.

Швидкі посилання

Яндекс.Браузер може допомогти користувачеві зорієнтуватися на незнайомому ресурсі — наприклад, сайт банку, інтернет-магазину чи авіакомпанії. Він розуміє, які розділи на сайті важливіші інших, і показує в рядку пошуку швидкі посилання для переміщення в ці розділи — наприклад, в випадку з інтернет—магазином це може бути корзина чи сторінка з інформацією про умови доставки і оплати.

Безпека

Завантажені користувачем файли перевіряються на шкідливість системою, створеною в «Лабораторії Касперського». Починаючи з версії 1.7, браузер попереджає про сайти, які можуть бути пов'язані з інтернет-шахрайством.

Сайт програми