Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

Thunderbird — це безкоштовна програма для роботи з поштою, яку легко встановити та настроїти. До того ж, вона містить багато корисних функцій! Програма дозволяє створювати безліч поштових акаунтів, має гнучкий інтерфейс та розширює свої можливості за рахунок доповнень. Це дійсно достойний претендент для основної поштової програми.

Особливості програми:

Інтерфейс
Mozilla Thunderbird має простий інтерфейс, що гнучко настроюється. Ви можете додавати і видаляти кнопки на панелі, змінювати розкладки вікон.
Безпека
Mozilla Thunderbird не використовує жодного рядка коду від Internet Explorer. Програмою підтримуються цифрові підписи, шифрування повідомлень, а також перевірка сертифікатів.
HTML
HTML редактор листів створює компактний код. Один і той же лист, написаний у Mozilla Thunderbird і Outlook Express буде мати різний розмір, що відрізняється в 4-5 разів.
Mozilla Thunderbird не вказує жорстко за замовчуванням шрифти, якими буде набиратися повідомлення, і як результат, одержувач прочитає повідомлення, використовуючи той шрифт, який подобається йому, а не тому, хто відсилає.
Смайли розміщуються в повідомленнях не як картинки, а як HTML теги. Всі інші поштові програми можуть тільки захаращувати листи графікою.
Кодування
Проблем з кодуваннями не існує. Листи з інших поштових клієнтів відображаються правильно, а сам Mozilla Thunderbird створює такі повідомлення, які без проблем читають інші поштові програми.
Розширюваність
Підтримується зміна тем оформлення та встановлення модулів розширень.
Реклама, фільтри
Реклама виявляється автоматично, і ви можете робити з нею все, що завгодно. Крім того, поштовий клієнт може зберігати вашу пошту як в окремих папках для кожного ящика, так і в загальній для всіх. Інші поштові програми можуть щось одне.

Сайт програми

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com