Tor Browser Bundle

Tor Browser Bundle

Tor Browser Bundleанонімний браузер. Програма Tor Browser Bundle корисна для тих користувачів, які хочуть залишатися в мережі анонімними і захищеними від стеження. Ця програма - знахідка для тих, хто бажає приховати свій трафік від сторонніх очей.

По суті, Tor Browser Bundle - повноцінний браузер, що володіє такими ж функціями, як і більшість аналогічних програм. Але в нього є одна незаперечна перевага - анонімність: вся інформація передається через розподілену мережу ретрансляторів, так що неможливо відстежити, куди і звідки трафік надходить. Зашифрована інформація надходить на проміжні вузли, де маршрутизатор видаляє верхній шар шифрування. У шарах шифру містяться інструкції, куди передати відомості після їх дешифрування. Вибір пунктів призначення випадковий, так що дізнатися одержувача трафіку не вийде: поки інформація дійде до цілі, вона встигне побувати на багатьох комп'ютерах, підключених до мережі Tor в різних куточках світу. Те ж стосується і джерела трафіку - анонімний серфінг абсолютно безпечний і для відправника, і для одержувача.

Програма Tor Browser Bundle є безкоштовною. Розроблено версії додатка, практично для всіх існуючих на сьогоднішній день операційних систем: для сімейства Windows, для Unix, для Linux, iOS, Android, і інших. Завдяки цьому браузер доступний багатьом користувачам.

Крім анонімності і захищеності від стеження, Tor Browser Bundle володіє наступними перевагами:
- Відносно невеликий розмір програми;
- Швидка швидкість завантаження сторінок та обміну повідомленнями;
- Висока функціональність: додаток анітрохи не поступається популярним браузерам;
- Гнучка система налаштувань.

Таким чином, Tor Browser Bundle зручний і безпечний. Користуючись цією програмою, Ви зумієте приховати трафік, відчувши всі переваги анонімного веб-серфінгу і викачувати різні дані.

Сайт програми

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com