Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

MNML Screen Recorder – запис робочого столу для Андроїд

Записувати робочий стіл приходиться багатьом, особливо тим хто може допомогти знайти рішення певної проблеми, навчити чогось нового і тому подібне. Вибір програм для запису робочого столу чималий і постійно кількість такого софту тільки росте. Одні програми мають незручний чи некрасивий інтерфейс, інші занадто перевантажені функціями, ще інші мають забагато реклами та викликають лише одне бажання – пошвидше зайти у програми та видалити їх звідти. Розробники MNML Screen Recorder прагнуть створити продукт, що буде позбавлений таких недоліків та не буде містити реклами. Ну що ж, залишається лише побажати для них удачі та терпіння в такій непростій справі.

Встановивши додаток можна вести запис свого робочого столу та ділитися відео із друзями чи знайомими, викладати в соціальні мережі чи на відеохостинги.

Налаштування прості (правда додаток має англомовний інтерфейс), можна налаштувати бітрейт, частоту кадрів, увімкнути запис аудіо та ін.

MNML Screen Recorder – запис робочого столу для Андроїд

Примітка. Звук із мікрофону додаток буде записувати, проте компанія Google не дозволяє записувати внутрішнє аудіо.

Ви не зможете редагувати відео прямо у програмі. Це тому, що додаток має намір залишатися швидким та працювати із мінімальним навантаженням на процесор. Записане відео можна відредагувати в іншому редакторі або завантажити в Google Photo.  

Зверніть увагу! Програма працює в тестовому режимі і тому можуть спостерігатися збої в роботі. Не встановлюйте її якщо виконуєте важливу роботу у якій помилки не припустимі.

Google Play