Обмін файлами

Для обміну файлами між двома пристроями під керуванням операційної системи android не обов'язково встановлювати спеціалізоване програмне забезпечення. Достатньо скористатися однією із багатьох функцій файлового менеджера Es Explorer. Дана програма дозволяє не тільки підключатися до ftp сервера, а й запускати його. Тому якщо ви ще не встановили дану програму, то зараз саме той момент, коли це потрібно зробити. Розглянемо як розшарити папки між телефоном та планшетом. Спочатку заходимо в меню провідника на телефоні і вибираємо в мережних параметрах віддалений доступ.

share

Після включення доступу ми побачимо ftp адресу телефона, яку потрібно запам'ятати або записати.

share

Нижче доступні налаштування, відкривши які потрібно зайти в меню "встановити кореневу папку", та вказати пам'ять телефону, картку SD чи окрему папку. Саме ці чи ця папка стануть доступними для інших пристроїв.

share

share

Після цього відкриваємо провідник на планшеті і в мережних параметрах вибираємо ftp.

share

Далі нажимаємо на + (створити) > ftp > і в полі сервер вводимо адресу, яку ми записали із телефона. Поставте галочку біля слова анонім. А в поле показувати як введіть назву, яку ви б хотіли бачити, щоб її легше було знайти серед інших (наприклад модель телефона ).

share

share

Після заповнення даних нажимаємо окей. Тепер, щоб зайти із планшета на телефон потрібно на телефоні увімкнути ftp сервер, а на планшеті натиснути на значок ftp з'єднання, яке ми створили. Якщо все вірно, то відкриється внутрішня чи зовнішня пам'ять телефона (залежить від того, до якої пам'яті ми дали доступ коли налаштовували ftp сервер.

share

Після цього запускаємо ftp сервер на планшеті і записуємо адресу. А на телефоні створюємо нове ftp з'єднання і в поле сервер вводимо адресу із планшета. Далі все як в налаштуваннях при створенні ftp з'єднання на планшеті — ставимо галочку біля слова анонім, а в поле показувати як введіть назву планшета. Тепер щоб після даних налаштувань обмінюватися файлами запускаємо сервери на телефоні і планшеті і в ftp з'єднаннях відкриваємо папки з телефона на планшеті і з планшета на телефоні.

Крім того, увівши адресу ftp сервера в адресній стрічці браузера ми отримаємо доступ із ПК до пристрою android. Але краще використовувати не браузер, а FTP клієнт (наприклад FileZilla) і створити закладку для швидкого доступу до пам'яті android пристрою.

Таким чином за допомогою файлового менеджера можна легко вести обмін файлами між різними пристроями, не використовуючи при цьому додаткові програми. Es Explorer вміє зберігати свої налаштування у вигляді резервних копій, так що при перевстановленні прошивки чи зміні девайса налаштування завжди можна відновити і позбавити себе повторних введень налаштувань, зекономивши багато часу.