1AVShare

Чи були у вас файли на жорсткому диску, такі як і музика, відео, фотографії або документи, які ви відправляли по електронній пошті у вигляді вкладень різним людям? Чи може у вас цілий список родичів і друзів, яким ви постійно відправляєте файли з вашого комп'ютера. Звичайно, є сторонні веб-сайти, які із задоволенням нададуть місце, щоб ви розмістили свої дані, але при цьому вони будуть загальнодоступні для інших.

З програмою 1AVShare у вас не буде проблем спільного використання файлів! 1AVShare допомагає розмістити в Інтернеті свій власний сайт з вашого комп'ютера, що дозволить вам, вашим друзям, родині та колегам отримати віддалений доступ до фотографій, документів, відео, музики та інших файлів - і все це через захищене з'єднання, з підтримкою всіх основних форматів медіа-файлів. Будь-яка людина з авторизованим доступом зможе увійти у ваш комп'ютер, щоб шукати, переглядати і завантажувати ваші файли, і навіть, завантажити свої власні!
Як тільки ви встановите 1AVShare, ви будете мати власний вбудований веб-, який знаходиться повністю в межах комп'ютера, захищений 128-bit шифруванням. Просто налаштуйте облікові записи для тих, кому ви хочете надати доступ до ваших файлів. Всім у кого є доступ до вашого 1AVShare сервера потрібен лише веб-браузер - ніяких інших програм для встановлення не потрібно!

Для отримання ліцензії перейдіть на сторінку акції і заповніть реєстраційну форму. Скачайте програму і в процесі встановлення запросіть ліцензію на ваш email.

Сторінка акції