O&O DiskImage 7

O&O DiskImage Professional - програма, що дозволяє створювати образи цілих жорстких дисків і зовнішніх накопичувачів або розділів, що містяться на них та даних. Образи виходять абсолютно ідентичними оригіналу, а тому їх дійсно можна використовувати для відновлення операційної системи, відкату до попереднього стану комп'ютера і рішення інших подібних завдань.

У процесі створення резервної копії O&O DiskImage виконує стиснення файлів, що гарантує істотну економію дискового простору. Для забезпечення додаткової безпеки для даних можуть використовуватися механізми шифрування, включаючи 128-бітові та 256-бітові алгоритми AES, прийняті в якості галузевих стандартів.
Традиційні системи резервного копіювання забезпечують збереження окремих файлів і папок, але не здатні відновити працездатність операційної системи Windows PC у разі серйозного збою. Створюваний засобами програми O&O DiskImage образ жорсткого диска, що містить всю інформацію, необхідну для коректної роботи ОС, допоможе вирішити цю проблему. O&O DiskImage допускає запис образів на носії CD або DVD. Завдяки зазначеній можливості, користувачі зможуть створити кілька копій даних, які можна з легкістю перенести на інший комп'ютер.

Основні можливості:

  • Аварійний CD, що дозволяє запустити програму без попереднього встановлення
  • Графік створення образу даних для автоматичного запуску опцій
  • Інкрементне зібрання образів будь-якого обсягу пам'яті
  • Підтримка динамічних дисків, дисків GPT-Hard і RAID Systems (залежно від операційної системи)
  • Можливість монтувати образи як віртуальні диски
  • І багато інших можливостей.

Для отримання безкоштовної ліцензії перейдіть на сторінку акції, введіть свій email та натисніть Kostenlose Lizenz anfordern. Вам прийде лист із лінком для підтвердження, на який потрібно натиснути. У відповідь ви отримаєте реєстраційні дані.

Сторінка акції

Скачати 32 бітну версію

Скачати 64 бітную версію