Perfect Effects

Perfect Effects 9 - самостійний додаток, а також плагін для Adobe Photoshop, який включає в себе повну бібліотеку професійних фотографічних ефектів з великим діапазоном, що мають універсальне застосування. Дозволяє проводити обробку в пакетному режимі, незалежно від формату і розміру зображень, додавати водяні знаки, застосовувати кілька ефектів одночасно і багато іншого. Обробку можна проводити в автоматичному і ручному режимах з можливістю передперегляду. З Perfect Effects 9 ваша творча робота багаторазово пришвидшиться і перейде на новий рівень завдяки автоматизації багатьох рутинних процесів.
Perfect Effects 9 на відміну від популярного плагіна PhotoTools, можна використовувати як автономну програму і при цьому збережена можливість виклику його в якості плагіна із додатків Adobe Photoshop, Lightroom і Photoshop Elements. У програмі постаралися залишити все найкраще з PhotoTools, розширивши бібліотеку ефектів, додавши повноекранні і кумулятивні превью, сучасні засоби управління для створення, налаштування і збереження ефектів, з можливістю обмежувати ефекти певним кольором або тональним діапазоном зображення.
Звичайно програма коштує $ 59.95, але зараз безкоштовно!

Особливості:
• Повна бібліотека професійних ефектів - широкий вибір професійних і творчих ефектів, які можуть бути використані окремо або в поєднанні з іншими ефектами або пресетами. Велика кількість настроюваних опцій для отримання бажаних результатів. Ефекти розділені за категоріями і включені в меню у вигляді вкладок, ось деякі з них: чорно-білий, під старовину, стиль кіно і фото, фото-фільтри, текстури і контури.
Повноекранний перегляд в реальному часі - фотографи тепер зможуть переглядати в режимі реального часу як різні ефекти будуть виглядати на зображеннях в комбінації перш ніж вони будуть застосовані.
Налаштування комбінування - фотографи отримали більше можливостей контролю за параметрами накладання для кожного ефекту і визначати, як і на якій ділянці фото застосовувати ефект без необхідності робити складні виділення або маски.
Інструменти маскування - впроваджені в Perfect Effects 9 і дають найбільший контроль над тим, як і де застосувати ефект до зображення.
Ручна настройка - дозволяє настроїти кожний елемент будь-якого ефекту: інтенсивність, колір, тон і текстура. Це дозволяє фотографам застосувати ефект, а потім налаштувати його вручну, щоб створити свій власний унікальний вид.
• Vintage Effects — вінтажні ефекти стилізовані під стару школу.

Технічні деталі:
Розроблено OnOne Software
Версія 9.5
Підтримуються операційні системи Windows 7 і 8 (64-біт), Mac OS X 10.8 / 10.9 / 10.10 (64-біт), і потрібно 8 Гб оперативної пам'яті.
Для отримання ліцензії латинськими літерами впишіть ім'я, прізвище, e-mail і виберіть країну, після чого натисніть GET IT NOW. Ключ покажуть відразу ж на сторінці акції (підтверджувати дані не потрібно). Крім того ключ і лінки для скачування прийдуть на електронну адресу.

Сторінка акції