Backup4all Lite 5.4 - безкоштовна ліцензія

Backup4all Lite

Отримайте безкоштовну ліцензію Backup4all Lite 5.4 (звичайна ціна 20 $). Backup4all Lite - програма для резервного копіювання важливих даних з автоматизацією завдань резервування, захистом паролем і стисненням для економії місця.

Використовуючи Backup4all, ви можете легко створювати резервні копії на будь-якому локальному або мережному диску, виконувати резервне копіювання на FTP- (з підтримкою SSL-шифрування, проксі-сервера, в пасивному режимі), резервне копіювання на CD або DVD носії, або інші знімні носії (наприклад, USB-диски). Backup4all може архівувати відкриті або заблоковані файли, може виконувати повне, диференціальне, інкрементне і дзеркальне копіювання.
Під час налаштування резервного копіювання ви також можете встановити фільтр файлів і графік резервного копіювання для автоматичного виконання. Після того, як копія буде створена, ви можете побачити, які файли були змінені з моменту останнього резервного копіювання або подивитися статистику про наступне виконання резервного копіювання. Ви можете використовувати контекстне меню, щоб запускати стандартні дії, пов'язані з типами файлів.

Безкоштовна ліцензія Backup4all Lite 5

Для отримання безкоштовної ліцензії Backup4all Lite 5 необхідно виконати наступні прості дії:
1. Перейдіть на сторінку
промо-акції і заповніть форму вашими даними.
2. Натисніть кнопку "Get free key" і отримаєте реєстраційний ключ "Registration key" на зазначену електронну пошту.
3. Скачайте
Backup4all 5.4
Підтримувані ОС: Windows 8, 7, Vista, XP (32/64-bit)

Для активації безкоштовної ліцензії під час встановлення Backup4all Lite 5 натисніть кнопку "Already bought?" і введіть отриманий реєстраційний код і будь-яке реєстраційне ім'я.

Умови акції
- В акції бере участь 5 версія, доступна тільки англійською мовою.
- Це довічна ліцензія на 1 користувача для домашнього використання.
- Оновлення доступні в рамках 5 версії.
- Немає безкоштовної технічної підтримки.

Додати коментар


© 2014-2022