Hekapad – повнофункціональний текстовий редактор

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP; Windows Vista; Windows 7; Windows 8; Windows 8.1; Windows 10
Ліцензія: Редактор безкоштовний
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Hekapad

Познайомтесь з альтернативою для блокнота OS Windows – текстовим редактором Hekapad, який має ширший функціонал. Більше не потрібно турбуватися, що ваш документ пропаде або буде пошкоджений через неправильне вимкнення комп’ютера або інші форс-мажорі обставини – документи зберігаються автоматично.

Після кожного запуску Hekapad перевіряє втрачені документи та пропонує відновити їх.

Функція імпорту дозволяє об’єднати два текстових документи в один. Можна налаштовувати прозорість вікна, положення щодо інших вікон.

Використовуючи криптографічні функції, можна зашифрувати документ та зберегти його у форматі txt. Доступне просте шифрування з низьким рівнем безпеки, стандартне з використанням AES-256 та розширене з використанням AES-256 та ключа, який налаштовується.

Шукайте слово, речення, посилання та іншу інформацію в мережі прямо з Hekapad. Пошук можна виконувати по популярних системах: Bing, Google, Wikipedia, Youtube, Yahoo, DuckDuckGo або IMDB.

За допомогою Hekapad можна швидко знайти потрібні документи або додавати їх прямо в програму для наступного швидкого доступу.

Редактор підтримує 2 буфери обміну. Стандартний буфер обміну дозволяє зберігати 10 останніх вирізаних або скопійованих текстових даних (для вставляння можна використовувати комбінації клавіш ALT + Num від 1 до 0). Також доступний користувацький буфер обміну, який дає можливість зберігати 5 скопійованих фрагментів. Можна вибирати місце для зберігання текстів комбінацією клавіш CTRL + SHIFT + NUM від 1 до 5. Для вставляння, крім звичайного через контекстне меню, можна застосувати комбінацію клавіш ALT + SHIFT + NUM від 1 до 5.

Присутнє підсвічування коду для HTML, CSS, PHP та XML.

Доступні ще інші функції та можливості про які можна прочитати на офіційному сайті, перейшовши по посиланню нижче.

Сторінка програми Hekapad

Додати коментар


© 2014-2022