Combined Community Codec Pack

Combined Community Codec Pack (скорочено – СССР) є набором кодеків, який розповсюджується безкоштовно. Даний збірник призначається для вирішення практично будь-яких проблем, пов'язаних з малопоширеними форматами відеофайлів і субтитрами.
Розробниками передбачена і російська версія цього програмного продукту. Дана програма здатна працювати практично у всіх версіях операційної системи Windows (2000, XP, Vista, 7).

У стандартну версію цього додатка входять фільтри DirectShow, медіадекодер ffdshow, FLV Splitter і Haali Media Splitter, які забезпечують підтримку AVI, MP4, Flash Video і Matroshka, а також VSFilter, що вміє коректно працювати з субтитрами.
Що стосується повної версії цього набору інструментів, то він включає в себе ще й програвачі (ZoomPlayer Free і Media Player Classic Home Cinema), які встановлюються за вибором користувача.
Таким чином, встановивши даний збірник, користувач отримує в своє розпорядження весь необхідний інструментарій для програвання не тільки HD-рипів, але також 99% інших форматів відео.

Набір кодеків Combined Community Codec Pack володіє такими основними характеристиками:

  • забезпечує показ субтитрів різних форматів;
  • програє більшість популярних форматів відео і аудіо;
  • дуже простий як в установці, так і у видаленні;
  • містить в собі програвачі;
  • компоненти збірки підібрані дуже ретельно для запобігання можливих конфліктів.

Скачати на сайті програми