Shareman

Sharemanбезкоштовна утиліта з закритим вихідним кодом, яка представляє собою засіб для завантаження/обміну файлів по мережі.
Програмний продукт Shareman поєднує в собі файлообмінний P2P-клієнт, менеджер завантажень, каталог файлів, а також чат для спілкування всередині програми серед зареєстрованих користувачів, який у свою чергу розділений на тематичні кімнати. Основне вікно програми є каталогом файлів, який розділений на тематичні категорії, серед яких є такі вкладки, як «Фільми», «Фільми HD», «Серіали», «Музика», «Картинки», «Ігри», «Програми» і « Різне ». Для кожного контенту є детальний опис. Усередині каталогу передбачається пошук за назвою, рейтингом, датою та іншими атрибутами.

Також до особливостей програми можна віднести функцію батьківського контролю, вбудований плеєр, автоналаштування Windows Firewall і UPnP роутерів, а також створення і відкриття для загального доступу власної колекції файлів.

Shareman підтримує режим Turbo (подібний режим підтримує популярний браузер Opera). Цей режим прискорює завантаження файлів за рахунок надлишкового внутрішнього і зовнішнього трафіку.

Для більш гарного проводження часу або отримання поради і т. д. в файлообміннику є чат, який розділений на кілька розділів. За чатом стежать адміністратори і модератори Shareman.

У 2015 році з'явився Шареман для Android 4.1+. Доступні розділи "Фільми" і "Музика", реалізований пошук.

Сайт програми