SHAREit

SHAREit - вкрай корисний додаток, що дозволяє обмінюватися файлами між пристроями на базі операційної системи Android. Для передачі даних програма використовує з'єднання Direct Wi-Fi, так що для обміну даними обидва пристрої необхідно попередньо "зв'язати". Робиться це дуже просто: для початку необхідно підключити девайси до однієї точки доступу, після цього - запустити пошук доступних пристроїв на будь-якому з них. За кілька секунд SHAREit побудує список підключених до точки доступу девайсів, причому самостійно розпізнає їх моделі. Користувачеві залишиться тільки відправити запит з одного пристрою і прийняти його на іншому. Після цього можна почати передачу даних, швидкість якої не буде обмежена шириною каналу.

За заявами розробників, передача файлів через SHAREit відбувається в 60 разів швидше ніж за допомогою BlueTooth. Ще одна корисна функція програми носить назву OneKey. Вона дає можливість легко перенести всі дані зі старого смартфона на новий. Перенесення повністю автоматизоване - від вас необхідно, знову ж таки, "зв'язати" пристрої, вказати дані які потрібно передати (повідомлення, контакти, замітки, записи в календарі і так далі) і запустити процес обміну. Загалом, як бачите, SHAREit - дуже корисна і зручна програма. До того ж вона є абсолютно безкоштовною і не містить рекламних блоків.

Ключові особливості і функції програми:

- Дозволяє обмінюватися даними між пристроями на базі Android;
- Відмінно підходить для передачі "великих" файлів;
- Працює протоколу Direct Wi-Fi, тим самим не витрачаючи трафік і не обмежуючи швидкість передачі шириною інтернет-каналу;
- Функція OneKey дає можливість легко перенести всі дані зі старого смартфона на новий;
- Володіє дуже простим сучасним інтерфейсом;
- Розповсюджується абсолютно безкоштовно;
- У 60 разів швидше BlueTooth;
- Усі формати файлів.

Програма доступна для Android, iPhone, Windows.

Сайт програми

Google Play

SHAREit