PhotoFiltre

PhotoFiltre

PhotoFiltre компактний універсальний графічний редактор для операційної системи Windows. Існують комерційна і безкоштовна версії програми. Інтерфейс програми переведений на кілька десятків мов (26 вбудованих мов не рахуючи англійської).

Графічний редактор PhotoFiltre для більшості завдань може цілком замінити складний і ресурсномісткий Adobe Photoshop. PhotoFiltre прекрасно підходить як для початківців, так і для просунутих користувачів, і особливо важливо, що цей графічний редактор ідеально підходить для навчання основам комп'ютерної графіки. Можливості програми розраховані для легкого і швидкого створення графічних композицій. До її складу входять готові інструменти, що дозволяють як створювати нові роботи, так і просто редагувати вже готові малюнки та фотографії.
Велика колекція графічних ефектів дозволяє починаючим користувачам відчути себе справжніми професіоналами у світі фотографії. Можна використовувати як стандартні функції, так і безліч художніх фільтрів. Істотно розширити набір стандартних фільтрів і опцій програми можна підключивши до неї додаткові плагіни (їх можна також знайти на сайті розробника).
PhotoFiltre дозволяє регулювати яскравість, контрастність, насиченість, виправляти гамму, користуватися всілякими фільтрами (акварель, пастель, чорнило і т. д.), Працювати з шарами. Крім того, в цьому редакторі можна працювати з декоративним текстом, оптимізувати графіку, створювати вітальні конверти і листівки з готових шаблонів.

Сайт програми

Додати коментар


Зв’язані новини

© 2014-2022