Inkscape

Inkscape - це векторний графічний редактор з відкритим вихідним кодом, що є аналогом Adobe Illustrator, Corel Draw, Freehand або Xara X. Що відрізняє Inkscape від інших редакторів, так це використання Scalable Vector Graphics (SVG), відкритого формату, заснованого на стандарті від W3C, як формату за замовчуванням.

Для дизайнерів всіх галузей та віку

Розробка дизайну часто починається з начерків на серветці, фотографій пам'ятних об'єктів або навіть, з чернетки в додатку, який не володіє достатньою функціональністю для завершення проекту. Inkscape готовий допомогти Вам почати працювати з будь-якої стадії і довести проект до фінальної форми, будь то публікація дизайну в інтернеті, або його видання в друкованому вигляді. Навіть якщо Ви - новачок у створенні векторної графіки, будьте впевнені, що легко зможете освоїти гнучкість і потужність можливостей, які пропонує Inkscape. Векторний дизайн є кращим інструментом при створенні логотипів і ілюстрацій, від яких вимагається масштабованість без втрати якості. Буде незайвим згадати, що Inkscape використовується по всьому світу в самих різних галузях (маркетинг, інженерні розробки/CAD, веб-графіка, створення анімацій, мультфільмів і т.д.)), та й просто вільними художниками.

Професійне використання

Всі проекти, підготовлені в Inkscape, можуть бути експортовані у формати, зручні для використання у веб-браузерах або друкарнях. Inkscape - крос-платформене програмне забезпечення: ми надаємо збірки для Windows, Mac OS X, і дистрибутивів на основі Linux.

Відкрите співтовариство

Inkscape - вільний додаток! Це означає, що воно безкоштовне для особистого використання і поширення, так і має відкритий вихідний код. Проект Inkscape дотримується ідеології Open Source, і готовий запропонувати нарівні з потужним сучасним продуктом ще й зростаюче користувальницьке співтовариство. Процес розробки відкритий, орієнтується на потреби спільноти, і спрямований на розвиток невеликого ядра програми з можливістю розширення з використанням модулів і плагінів.

Сайт програми