Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows/Linux
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Free image converter - Converseen

Converseen – це програма за допомогою якої можна змінити формат зображення. Може стати в нагоді якщо у вас специфічний формат зображення і ним потрібно поділитися, якщо потрібно зменшити розмір зображення (деякі формати займають багато місця на диску), при пересиланні зображень на мобільні пристрої та ін. Підтримується велика кількість графічних форматів (понад 100).

Після встановлення, думаю, багато захочуть змінити мову інтерфейсу. Для цього потрібно відкрити «File» → «Settings» та навпроти «Language» вибрати мову інтерфейсу. Після внесення змін потрібно перезапустити програму.

Для конвертування потрібно вибрати зображення або просто перетягнути їх у вікно програми мишкою. Далі вказати вихідний формат. При потребі налаштувати якість вихідних файлів. Далі вибрати «Дії» → «Перетворити» або просто натиснути на клавішу F5.

Знизу лівої панелі можна змінити розмір зображення, застосувати повертання, вибрати папку для зберігання конвертованих файлів та застосувати перейменування.

Після конвертування прямо із вікна програми можна відкрити папку із перетвореними зображеннями.

Для підтримки файлів формату PDF, AI та інших потрібно завантажити та встановити безкоштовний набір програмного забезпечення Ghostscript (32-х розрядну версію).

Також для коректної роботи потрібно щоб у системі був встановлений пакет Visual C++ для Visual Studio 2015, який безкоштовно можна завантажити із сайту компанії Microsoft.

Сторінка програми Converseen