Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.0 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Астрономічний годинник

Sunclock дуже цікавий та корисний додаток, який може надати багато інформації. Це час сходу та заходу Сонця, істинний полудень, напрямок Сонця над картою Північної півкулі (відображення карти Північної півкулі на циферблаті у рівнопроміжній азимутальній проекції). В такому випадку положення годинникової стрілки відповідає меридіану над яким знаходиться Сонце.

Після першого запуску потрібно надати програмі запитувані дозволи та визначити місцеположення автоматично (увімкнувши GPS, інтернет, Wi-Fi) або вказати його вручну.

Налаштовується формат часу (12/24), стрілки годин, хвилин та секунд (для секундної стрілки можна вибрати варіант кварцового, механічного, або плавного ходу).

Інформація для мисливців, у тому числі заборонна нічного полювання в Германії.

Для фотографів золотий час. Це індикація часу коли Сонце на 6° вище або нижче горизонту (до та після заходу).

Індикація синього часу – коли Сонце на 4-8° нижче рівня горизонту (в такий час непряме сонячне світло набуває переважно голубого відтінку).

Астрономія. Відображення Північної півкулі, горизонту, цивільних сутінок, навігаційних сутінків, астрономічних сутінків.

Релігія. Час запалювання свічок в честь Шабату та свята (стрілка показує 18 хвилин до заходу Сонця);

Нерівний годинник, який ділить денний час від сходу до заходу Сонця на 12 рівних частин. Також ділить нічний час від заходу до сходу Сонця на 12 рівних частин;

Час молитви. Індикація часу молитви з відмітками на циферблаті та в інформаційній панелі.

Присутній компас та сонячний компас, віджет, можливість встановлення як шпалер. Плюс до всього сказаного ще безкоштовність та відсутність реклами.

Сторінка додатка Sunclock в маркеті