Декілька слів про проект

Доброго часу доби шановні відвідувачі сайту. Звати мене Євген, і я являються автором даного сайту і буду радий якщо ви знайдете потрібну та корисну для себе інформацію.

Сайт створений із метою допомогти користувачам, особливо початківцям, із налаштуванням різних програм, систем керування контентом, на кшталт Joomla! чи Wordpress. Розглядаються різні проблеми, що можуть виникати в ході експлуатації обладнання чи програмного забезпечення. Я як автор даного ресурсу не обходжу стороною інформаційну безпеку та використання сучасних програмних комплексів для захисту даних.  

Розглядаються різні безкоштовні і часом платні (якщо вони досить цікаві) програми різного призначення. Ви знайдете описи цікавих та часто незамінних плагінів та модулів до сучасних CMS.

На сайті можна знайти статті на такі популярні запитання: Як створити завантажувальну флешку із Windows 10?, Як створити кросворд?, Яку програму використати для створення резервної копії? Та багато інших.

Ви не знайдете ніколи інформацію про неліцензійні програми, їхній злом і тому подібне.

В окремих розділах можна знайти переклад програм, ресурси для веб-майстрів, різні онлайн сервіси, огляд сучасних гаджетів та ін.

Не буду затримувати пустими балачками — удачі всім та гарного настрою.