JollyHangman – гра «Шибениця»

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 7 SP1
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська

JollyHangman - The Gallows Game

Це гра із декількома рівнями складності у яку можна грати одному або вдвох. Доступно 2 режими гри (для 1-го та 2-х гравців), але в будь-якому випадку загадувати буде комп’ютер. Всього доступно 5 рівнів складності. За замовчуванням пропонується середній рівень. Гру можна розділити на раунди та підвести підсумки лише після довгих змагань. У базі міститься понад 5 тисяч слів, тому не потрібно нічого загадувати та придумувати.

Гра не лише допоможе скоротити довгі зимові вечори, але й непогано потренує пам’ять та мислення. Грати можна не лише із дорослими але й з дітьми. Такого роду ігри зближують людей та сприяють всебічному й гармонійному розвитку не лише дитини, а й дорослого, розвивають емоційну та мовленнєву сферу.

Ігри такого роду цікаві тим, що у них присутній елемент загадки. Вони сприяють розвитку логіки у правильному руслі. Всім відомо, що тренувати потрібно не лише м’язи, розум також потребує щоденного навантаження. А граючи в JollyHangman, потрібно виконувати ряд завдань, шукати вихід із поставленої задачі. Тренуючи пам’ять, ми із часом краще запам’ятовуємо та швидше згадуємо, виробляємо звичку логічно мислити, легко відповідаємо на запитання, які раніше здавалися складними.

Отож, переходьте на сайт автора гри, завантажуйте та встановлюйте на комп’ютер, вибирайте улюблену категорію (наука, рослини, географія, кулінарія, спорт, люди, тварини, техніка та ін.) й поринайте у захопливу пригоду.

Для роботи гри в системі має бути встановлена платформа .NET Framework 4.8 або вище. Якщо під час інсталяції ви під’єднані до мережі інтернет, то програмна платформа .NET Framework завантажиться автоматично.

Сторінка гри JollyHangman

Додати коментар


© 2014-2022