Форма зворотного зв’язку для Joomla 3!+

Форма зворотного зв’язку для Joomla 3!

Поговоримо про форму для сайту, використовуючи яку користувачі зможуть із вами зв’язатися. Безкоштовних форм не так вже й багато. Одна із них — це модуль IZ Responsive AJAX Contact Form. Після встановлення увімкніть модуль та налаштуйте під свої потреби. Детальна документація доступна на сайті розробника. Вивести модуль можна практично будь-де, все залежить від вашого шаблону. Виглядає форма приблизно так:

Форма зворотного зв’язку для Joomla 3!

Завантажити форму із офіційного сайту

Кому потрібно можете завантажити нижче український переклад для форми. Файл uk-UA.mod_iz_racf.ini потрібно помістити в папку: ваш сайт/language/uk-UA

Завантажити переклад 

Другий безкоштовний модуль із ширшими можливостями AJAX WebFactor Form. На моїй версії Joomla на жаль, він відмовився коректно працювати. Модуль може працювати у відкритому вигляді та у вигляді спливаючого вікна. На сайті розробника можна знайти документацію та детальні відеоінструкції по налаштуванню.

Завантажити форму із офіційного сайту

Якщо ви в пошуках хостингу, можу порекомендувати Beget, яким сам користуюся (до речі, тестування компонентів, модулів та плагінів відбуваються саме на ньому).
Також можу порекомендувати дешевий
український хостинг, на якому маю один із своїх проектів.

Додати коментар


© 2014-2022