Movavi Photo Editor 2

Movavi Photo Editor - відмінна і зручна програма для видалення непотрібних елементів на Ваших фотографіях. Тепер, якщо на цінному для Вас фотознімку знаходиться щось зайве і псує кадр, це можна легко видалити. Просто виділіть об'єкт, що вас цікавить інструментами "Пензель" або "Лассо" і натисніть "Стерти". Через деякий час Ваша улюблена фотографія "позбудеться" непотрібного елементу.

Крім того, є такий інструмент як "Чарівна паличка", який допоможе знайти на зображенні всі зазначені об'єкти, схожі за колірною гамою, що позбавить від ручного пошуку і виділення однотональних елементів. Інструмент "Штамп" скопіює виділене місце на зображенні і замінить ним відмічені Вами ділянки, тим самим відшліфувавши редагування. Крім цього, Movavi Photo Editor може покращувати якість знімків в 1 клік за допомогою функції "Поліпшити зображення": оптимізується яскравість, контраст і баланс. Також фотографії можна перевертати і віддзеркалювати для отримання найкращого результату. Підтримуються всі найпопулярніші формати файлів - BMP, JPEG, JPEG 2000, PNG, GIF, TIFF, DPX, EXR, PAM, PBM, PCX, PGM, PGMYUV, PPM, PTX, SGI, Sun Rasterfile, Truevision Targa, WebP, XBM, XFace, XWD.

Основні можливості Movavi Photo Editor:

  • Видалення будь-яких об'єктів з фото
  • Зручне виділення пензлем і "Лассо"
  • Інструмент "Штамп" для точного редагування
  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс
  • Проста навігація
  • Підтримка всіх популярних графічних форматів

Можливо, Вас зацікавить програма Movavi Photo DeNoise, яка допоможе позбутися шумів на фотографіях

Для отримання безкоштовної ліцензії перейдіть на сторінку акції, заповніть форму та натисніть Lizenzschlüssel erhalten. Скачайте програму і активуйте отриманим ключем ліцензії.

Скачати програму