txt

Бувають ситуації, коли ви знайшли потрібну вам інформацію та не можете нею скористатися, бо сторінка на якій вона знаходиться захищена від копіювання. Тут нічого дивного — у більшості випадків це захист авторських прав.
В даній статті я розкажу як скопіювати заборонене, але пам’ятайте, що це чиясь праця, тому прошу поважайте її. Використовуйте цей метод не в корисних цілях.

Спосіб 1

І так почнемо. Заборона копіювання здійснюється за допомогою JavaScript, який перехоплює керування мишкою та клавіатурою. Як бачите, потрібно скрипти просто відключити. Розглянемо приклад відключення скриптів у браузері Mozilla Firefox.

У адресному рядку вводимо: about:config

txt

В пошук вводимо: JavaScript

Находимо стрічку: javascript.enabled із значенням true

txt

Клацаємо два рази лівою кнопкою мишки. Значення javascript.enabled повинно змінитися на false.

txt

Після цього оновлюємо сторінку з якої потрібно скопіювати текст (кнопкою обновити або клавішею  F5) та копіюємо текст.

txt

Спосіб 2

Встановлюємо доповнення для Mozilla Firefox NoScript Security Suite.
Після встановлення додаток запропонує перезавантажити браузер, що ми й робимо.

txt

txt

Тепер текст можна копіювати.

В налаштуваннях (в верхньому правому кутку з’явиться кнопка додатка) завжди можна добавити сайти на яких ви дозволяєте скрипти.

txt

Пам’ятайте, більшість сайтів будуть працювати не правильно при виключених скриптах, тому при використанні способу 1 — після копіювання тескту для javascript.enabled поставте знову значення true, а при використанні способу 2 — додавайте сайти на яких ви хочете, щоб був увімкнений JavaScript в налаштуваннях додатку або відключіть додаток у менеджері доповнень (инструменты → дополнения → NoScript → отключить) та перезавантажте браузер.