EasyBCD

Менеджер завантаження для Windows, який дозволяє легко і просто налаштувати завантаження ОС і використовувати декілька операційних систем на одному комп'ютері. За допомогою EasyBCD можна встановити і конфігурувати завантажувальні записи ОС, що дозволить швидко завантажитися в будь-яку з підтримуваних операційних систем безпосередньо з загрузчика Windows. Крім загрузчика Windows, програма може працювати з загрузчиками Linux, BSD і Mac OS X.

Налаштовуються і конфігуруються варіанти завантаження Windows дуже просто, і немає більш легкого шляху, щоб швидко вибирати між завантаженням Linux, Mac OS X, або BSD прямо з завантажувача Windows - швидкі і прості переміщення і відсутність вимог до наявності будь-якого спеціального досвіду!
EasyBCD можна пристосувати до будь-яких вимог користувача. Чи хочете Ви тільки додати можливість завантаження вашої старої XP, що знаходиться на іншому розділі, або хочете створити дублікат завантаження для тестування і налагодження ядра Windows або нової операційної системи Windows 7/8, EasyBCD - ключ до будь-якого варіанту.
 
Автоматизований бекап MBR і BCD, комплект для відновлення завантажувального сектора, підтримка більше дюжини різних операційних систем, детальна конфігурація всіх завантажувальних записів, і гарантована, нагороджена призами технічна підтримка - це те, що змушує EasyBCD виділитися.

Сайт програми