ResEdit

ResEditпрограма призначена для допомоги в програмуванні з мовою C++. Була створена тільки для допомоги розробникам, але тепер вона також може бути використана для внесення змін у файлах PE (.exe, .dll і т.д.). Може змінювати текст, кнопки, картинки, команди та багато іншого. У програмі присутній базовий редактор для створення або зміни картинок, іконок і курсорів мишки. Може генерувати код C++ для діалогів і меню. Також як і в інших аналогічних програмах, тут присутні безлімітні опції «Повернути» і «Повторити». Підтримує макет, що налаштовується, можна перетягувати панелі і зберігати їх де потрібно. Програма дуже зручна, підтримує вкладки, пошук та багато іншого, що без сумнівів стане в нагоді в розробці.

ResEdit є корисним і зручним редактором вихідних кодів для програм Windows. Ви можете використовувати даний додаток, якщо хочете отримати інформацію або змінити діалоги, інформацію про версію продукту або інші типи відомостей. Вихідні файли можна згодом компілювати за допомогою будь-якого компілятора Windows, наприклад, MinGW і Microsoft Visual C ++.
ResEdit завжди генерує два типи файлів. Перший з них має розширення rc, яке містить код, (ім'я залежить від імені проекту). Інший - файл з назвою resource.h (його неможливо змінити), який містить розширення ID.
Обидва можна легко і просто застосовувати у вашому проекті C/C++. Вам потрібно буде тільки включити другий файл (resource.h) в файли, які використовують вихідні коди.

Особливості програми:

- ResEdit відмінна програма, яка створена для програмування, що використовує мову C++.
- Може вносити зміни в усі PE файли.
- Програма може змінювати текст, кнопки, картинки, команди та багато іншого.
- У ResEdit присутній вбудований редактор зображень, що дозволяє міняти картинки, іконки, курсори і т.д.
- Немає ліміту на кількість використань функції «Повернути» і «Повторити».
- Конвертує файли за допомогою командного рядка.
- Редактор діалогу підтримує всі існуючі види контролів.
- Може генерувати код C++ для діалогів і меню.
- Програма багатомовна, переклад на російську мову добре адаптований.
- Створена для операційної системи Windows x32 і x64.
- Імпортує більшість rc-файлів, створених редактором Microsoft Visual Studio. Однак не гарантується, що імпорт пройде на 100% успішно (наприклад, ResEdit не розуміє #ifdef).
- Підтримка всіх існуючих видів контролерів.
- Створення коду C++ для діалогів і меню.
- Авансований редактор діалогу.
- Можливість включати всі види ресурсів. Деякі з них (іконка, курсори ...) неможливо редагувати. Є інша програма, присвячена цьому.
- Генерування коду C++ для Діалогів (код з CreateWindowEx) і Меню (CreateMenu, CreatePopupMenu ...). Однак неможливо імпортувати C++ файли джерел.
- Програма не вимагає установки

Сайт програми