WorldWide Telescope

WorldWide Telescope (WWT) — безкоштовна програма, що перетворює комп’ютер у віртуальний телескоп. Вона об’єднує терабайти графічних і супутніх даних, зібраних по найбільших наземних обсерваторіях і космічних телескопах, в одне ціле, надаючи всім бажаючим доступ до інформації про Сонячну систему, Землю, галактики, туманності та інші космічні об’єкти.Користувачі WorldWide Telescope можуть переглядати зображення, отримані на різних довжинах хвиль (у видимому, ультрафіолетовому, інфрачервоному, рентгенівському діапазонах), наближати ділянки знімків, відстежувати положення космічних об’єктів в різний час і робити багато інших цікавих та пізнавальних спостережень.

Основні режими роботи WorldWide Telescope:

— Небо. Високоякісні знімки зоряного неба зроблені різними наземними або космічними телескопами. Знімки розміщені в тих самих позиціях що і на «справжньому небі» і з’єднані разом, створюють практично безшовну зоряну сферу, по якій рухається Сонце, планети й інші космічні об’єкти.

— Земля. У цьому режимі користувач WorldWide Telescope може ознайомиться з 3D моделлю Землі. Землю можна переглядати в кількох режимах: «З повітря», «Гібридний», «Вулиці» і «Земля вночі».

— Планети. У режимі «Планети», у користувачів є можливість оглянути 3D моделі деяких планет і їх супутників.

— Панорами. У цьому режимі можна подивитися гігапіксельні панорами різних об’єктів Сонячної системи зроблені в різний час автоматичними самохідними апаратами.

— Сонячна система. Режим надає можливість перегляду найбільш відомих об’єктів Сонячної системи від Сонця до Плутона і супутників Юпітера. Всі ці об’єкти можна розглядати як поодинці, так і в групі, із збереженням їх справжньої фази і позиції. Також у цьому режимі можливо (віддаляючись все далі від Сонячної системи), вийти за межі Чумацького Шляху і оглянути нашу галактику з боку.
Увага:
1. Для роботи з сервісом WorldWide Telescope необхідно встановити Microsoft. NET Framework і DirectX.
2. Для забезпечення повної функціональності програми необхідно зберігати постійне інтернет-підключення.

WorldWide Telescope

Авторська сторінка: http://www.worldwidetelescope.org
Мова інтерфейсу: англійська, російська та ін.
Підтримувані ОС: Windows 7 та Windows 8, 32 і 64-bit

Сторінка завантаження