AbiWord

AbiWord — швидкий безкоштовний текстовий редактор з широкими функціональними можливостями і зрозумілим інтерфейсом. Його можна використовувати як альтернативу Microsoft Office для написання, редагування і друку нескладних текстових і «змішаних» (з таблицями і малюнками) документів, а також їхнього збереження в більшості популярних форматів.
Основа програми AbiWord достатньо компактна і використовує незначні ресурси системи, тому її можна використовувати майже на всіх комп’ютерах незалежно від їх конфігурації.

Основні характеристики AbiWord:

— Повна інтеграція в операційну систему Windows.
— AbiWord підтримує всі стандартні типи форматів: OpenOffice.org, Microsoft Word, WordPerfect, Rich Text Format, HTML і багато інших...
— Широкі функціональні можливості програми: форматування тексту, робота з малюнками, таблицями і стилями, перевірка орфографії...
— Багатомовний інтерфейс. Українська та російські мови також підтримуються.
— Використання функції перевірки орфографії для української і російської мови можливо після завантаження відповідного словника (словників).
— Підтримка командного рядка. AbiWord можна легко інтегрувати з іншими програмами, що може бути корисним, наприклад при створенні великої кількості однотипних документів.
— Для розширення можливостей текстового редактора створені доповнення (плагіни), за допомогою яких AbiWord можна «навчити» виконувати ту або іншу потрібну вам функцію.

Сайт програми