UVScreenCamera

UVScreenCamera - це програма, яка запам'ятовує все, що відбувається на екрані.

Знімай
Запишіть ваші дії на екрані, звук з мікрофону або колонок, натискання на кнопки миші і клавіатури
Редагуй
Додайте виноски, спецефекти, накладіть звук, видаліть зайві кадри
Викладай записане відео
Експортуйте в будь-який популярний формат
Вибір області запису
Програма дозволяє записувати екран цілком, вибрати вікно окремої програми або вказати область запису вручну.
Запис звуку
Програма дозволяє одночасно з захопленням зображення з екрану записувати звук з мікрофону, колонок або інших пристроїв. Надалі можна відредагувати звукову доріжку або записати звук заново.
Запис натискань клавіш
При захопленні екрану UVScreenCamera "підсвічує" всі клацання миші (у тому числі подвійні і потрійні). Віртуальна клавіатура показує всі натискання клавіш і їх поєднання (за винятком гарячих клавіш UVScreenCamera і системних, наприклад Ctrl + Alt + Del)
Запис 3D ігор
UVScreenCamera дозволяє записувати проходження 3D ігор. Для зручності вікно програми можна приховати на час запису гри. Для зупинки запису досить натиснути сполучення клавіш. При обмеженому місці на диску можна використовувати можливість запису відео безпосередньо в формат AVI зі стисненням під час запису.
Малювання на екрані під час запису
Дозволяє виділяти ключові моменти у відеоролику віртуальним олівцем. Можна обводити, підкреслювати потрібні області на екрані, ставити галочки, знаки оклику і т.д.
Редагування відео
Додавання та видалення фрагментів відео. Вбудований відеоредактор UVScreenCamera дозволяє вирізати з записаного фільму невдалі або зайві кадри, міняти фрагменти відео місцями, додавати паузи.
Накладення звуку
Програма дозволяє накласти фонову музику або запис звуку з мікрофону на готовий відеоролик, а також додати короткий голосовий коментар в необхідний момент у фільмі.
Додавання виносок, написів, стрілок
Редактор UVScreenCamera дозволяє додавати в записане відео текстові коментарі, стрілки, рамки, затінення, вказуючі виноски та інші елементи, які полегшують візуальне сприйняття відео матеріалу.
Інтерактивність
UVScreenCamera дозволяє створювати інтерактивні відео курси. В відеоролик можуть бути додані кнопки, що дозволяють переходити між розділами відеокурсу. За допомогою кнопок можна створювати інтерактивні перевірочні тести, меню і т.д.
Створення структури фільму
Програма дозволяє розбити відеоролик на розділи. Потім при відтворенні можна переходити відразу до початку потрібного розділу.
Викладай записане відео
Доступні формати
Програма дозволяє зберігати відеоролики у форматах: UVF, EXE, AVI, SWF, FLV, GIF-анімація.
Перегляд з одного натискання
Програма дозволяє експортувати відеоролик в файл власного формату. Він включає в себе плеєр для перегляду відеоролика. Таким чином Вашим глядачам достатньо буде запустити один файл без встановлення додаткових програм, кодеків і т.п.
Компактний розмір
Відеоролики, записані в унікальному форматі UVF, мають дуже компактний розмір. 2 хвилинний фільм з роздільною здатністю 1024x768x32 займає 194 Кб. При цьому відео зберігається без втрати якості.
Захист від копіювання
Програма дозволяє зберігати відеоролики у форматі, захищеному від нелегального копіювання. Для перегляду такого відеоролика необхідний ключ, який діє тільки на одному комп'ютері. Вбудований плеєр включає в себе захист від перезняття з екрану. Запис відеоролика в програмі UVScreenCamera - цікавий і легкий процес. Ви зможете робити відеоролики вже через 5 хвилин після початку роботи з UVScreenCamera. Записані відеоролики у форматах SWF, AVI, GIF можна публікувати на веб-сторінках, включати в файли довідки CHM.

Сайт програми