RealPlayer Cloud

RealPlayer Cloud - інноваційна розробка популярного медіапрогравача RealPlayer, яка дозволяє не тільки відтворювати відео- і аудіофайли на комп'ютері, але також завантажувати їх в хмарне сховище з можливістю доступу до них у будь-якому місці з використанням різних пристроїв. Крім цього, програвач RealPlayer Cloud відмінно справляється з відтворенням контенту прямо з Інтернету, в тому числі радіостанцій і TV-каналів. Зручно, що при завантаженні в хмару відеороликів або музичних композицій, вони автоматично перетворюються для найкращого відтворення на Android-пристроях, iOS-пристроях та інших девайсах, так що якість Ваших медіафайлів завжди буде відмінною.

Якщо потрібно самостійно оптимізувати медіадані під конкретний пристрій - на допомогу прийде RealPlayer Cloud - список підтримуваних девайсів досить великий.
Ну і звичайно ж, тут присутні всі стандартні для медіапрогравачів функції, такі як, створення своєї бібліотеки, настройка еквалайзера, мікшер, обширні налаштування аудіо і відео, відтворення CD- і DVD-дисків, запис на диски і багато іншого. Список підтримуваних для відтворення форматів також величезний і задовольнить запити найвимогливіших користувачів - FLV, MKV, WMV, XVID, DIVX, MOV, AVI, MP4, MP3, WAV, AIFF, MPG, MPEG, MIDI і багато інших. Для початку роботи з плеєром необхідно пройти просту реєстрацію (можна, до речі, увійти в сервіс під обліковим записом Facebook), після чого надається 2 Гб хмарного сховища, ну а звичайні можливості використовуються без обмежень.

Загалом, RealPlayer Cloud дійсно відмінний медіапрогравач з розширеними функціями, який не тільки відтворить практично будь-який мультимедійний файл, але і дозволить через хмарний сервіс поділиться ним з друзями і близькими, а також самому насолоджуватися улюбленими роликами і композиціями в будь-якому місці з доступом до Інтернету.

Після встановлення RealPlayer слід провести нескладну безкоштовну реєстрацію.

Сайт програми