Media Player Classic HomeCinema

 Media Player Classic HomeCinema

Media Player Classic HomeCinema - програвач мультимедійних файлів, створений на базі відомого Media Player Classic.
Media Player Classic Home Cinema є універсальним засобом для відтворення відео-та аудіофайлів і не потребує для своєї роботи інсталяції додаткових кодеків. Програма вже містить FFDShow - один з кращих наборів кодеків і фільтрів. Тому відтворити абсолютну більшість форматів цей програвач зможе відразу ж після його встановлення.

Сьогодні в Інтернеті скачати фільми можна в необмеженій кількості. Серед них зустрічаються різні формати, частина з яких далеко не завжди програються штатними засобами Windows. З Media Player Classic HomeCinema про подібні проблеми можна забути, оскільки цей плеєр без проблем відкриває всі DVD-формати, має повну підтримку субтитрів, коректно працює з форматом H.264, QuickTime і RealVideo.

Крім того, цей програвач підійде для перегляду відео на другому моніторі. Тому якщо до вашого комп'ютера підключений телевізор, з ним цей плеєр буде працювати без проблем.
Інтерфейс Media Player Classic HomeCinema дуже простий, не перевантажений різними елементами (як і у Media Player Classic). У той же час є підтримка української та російської мов.

Сайт програми

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com