MediaCoder

MediaCoder - кодувальник аудіо і відео для Windows, що використовує різні аудіо і відео кодеки і інструменти для перетворення різних аудіо і відео форматів. У загальні цілі програми включається стиснення даних, конвертування файлів і витяг звуку з відео файлів.

Однією з головних переваг програми є можливість конвертування аудіо-файлів без помітної втрати якості. MediaCoder також надає можливості для конвертації відео в нормальні VCD/DVD, витягує аудіотреки і створює копії CD «на льоту».
Усі використовувані кодувальники містяться в самому конвертері MediaCoder, усуваючи користувача від процесу встановлення і реєстрації кодеків в системі. Для кожного формату встановлюється бітрейт та інші параметри.

Основні характеристики MediaCoder:

— Декодування і стиснення популярних форматів.
— Конвертація файлів у формати, сумісні з мобільними пристроями відтворення (MP4 плеєри, мобільні телефони, VCD/DVD плеєри, цифрові програвачі).
— Підтримка аудіо-форматів MP3, Ogg Vorbis, WMA, RealAudio, WMA і WAV...
— Підтримка відео-форматів Xvid, DivX 4/5, MPEG 1/2/4, RealVideo, Windows Media Video 7/8/9, DV, AVI, MPEG/VOB, MP4, Quicktime MOV ...
— Пост-обробка файлів зі збереженням записів у тегах та іменах файлів.
— Аудіо-фільтрація (ресемплювання, нормалізація рівня).
— Закодований потік поміщається в будь-який сумісний контейнер за вибором.
— Обрізка відеофайлів.
— Зміна розміру зображення.
— Три вигляду інтерфейсу — користувацький, стандартний і професійний.
— Відновлення пошкоджених і не повністю завантажених файлів.
— Витягнення аудіо-доріжок з відео-файлів.
— Вилучення аудіо і відео файлів з дисків CD/DVD та зворотній процес.

Увага:
1. Як правило, після встановлення програми MediaCoder, кожного разу при її запуску, вона відкриває веб-сторінку «для налаштування параметрів». Якщо Ви не хочете, щоб це відбувалося — поставте на цій сторінці відмітку біля напису «Do not show this page on next startup».
2. Для відображення деяких додаткових вікон MediaCoder вимагає встановленого браузера
Firefox.

Сайт програми