Clownfish for Skype

Clownfish - відмінний онлайн-перекладач для всіх вхідних / вихідних повідомлень в Skype. З цією програмою вам більше не потрібен ніякий перекладач. Ви просто встановіть програму і задайте їй потрібні налаштування.

Після цього всі слова, які ви напишите будуть автоматично переведені на зрозумілу мову вашому співрозмовнику. Наприклад, ви пишете російською мовою, але ваш співрозмовник розуміє тільки англійську. Все, що вам потрібно, так це задати переклад тексту з російської на англійську.

Окремої поваги заслуговує функція зміни голосу в Skype. За допомогою цієї функції ви можете прямо під час розмови міняти свій голос на інші. Наприклад, ви можете змінити свій голос на голос маленької дитини або робота. Також можете керувати фоновим звуком, підключати VTS ефекти і т.д.

До того ж у програмі є вбудована підтримка орфографії (OpenOffice). Таким чином ви зможете переконатися, що ваші повідомлення будуть правильно написані. Хоча програма має маленький розмір, але в неї закладено безліч корисних функцій, наприклад, підключення чат-бота, запис голосових викликів, відправка масових повідомлень, шаблони поздоровлень до свят і ще багато інших.

До того ж, якщо ви боїтеся, що ваші повідомлення хтось прочитає, то в цій програмі є функція шифрування повідомлень.

Сайт програми