Network Search Engine

Network Search Engine

SoftPerfect Network Search Engine - ефективна пошукова система для локальних мереж середнього розміру. Програма індексує всі доступні папки та файли, що дає користувачеві можливість швидко знаходити необхідну інформацію, навіть якщо пошук здійснюється серед значної кількості даних. Присутній користувальницький веб-інтерфейс, що дозволяє вводити пошукові запити по всіх типах файлів за допомогою групових символів через будь-який браузер, вбудований планувальник, веб-сервер і база даних.

SoftPerfect Network Search Engine – програма яка стане в нагоді для швидкого пошуку спільних файлів в локальній мережі. Вона індексує і розставляє файли так, що при правильному запиті, будь-який користувач, що має доступ до даної локальної мережі, за кілька секунд знайде потрібний файл. Адміністратор мережі має безліч можливостей, адже в програмі є широкий вибір корисних функцій які, безсумнівно, стануть в нагоді при роботі. Наприклад, функція селективного індексування файлів і папок. Встановлення та налаштування програми не займе багато часу, так як вона не складна, досить буде скопіювати декілька файлів в папку сервера. Програма проста у використанні, тому невеликого тренування повинно вистачити щоб всі користувачі мережі могли знаходити потрібні файли без утруднень.

Особливості програми:

- SoftPerfect NSE призначена для індексування та подальшого пошуку файлів і папок в локальній мережі
- При правильному запиті, програма знаходить потрібний файл за лічені секунди
- Доступ до загальних файлів будуть мати всі користувачі, які мають доступ до мережі, через провід або через бездротову мережу
- Для адміністратора мережі є в наявністі безліч корисних функцій
- Доступ до файлів надається через веб-браузер або через клієнт GUI
- Дозволяє селективно індексувати папки та файли
- Має дуже низьке навантаження на сервер
- Встановлення програми на вже створену мережу не буде важким і довгим
- Навчитися користуватися програмою не буде великою проблемою
- Інтуїтивно зрозумілий і доступний англомовний інтерфейс, російської локалізації не має

Сайт програми

Зв’язані новини

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com