Azbuka dlya detey

Хочете, щоб ваша дитина навчилася читати? Давайте почнемо з вивчення літер російського алфавіту! Абетка, стане самим надійним помічником у навчанні дитини читанню. Ця інтерактивна гра для малюків створена, щоб вони в ігровій формі могли вивчати алфавіт і правильне написання букв. Цей веселий додаток для дітей, де вони разом з батьками або ж самостійно можуть грати, спостерігати за казковими героями, тваринами і одночасно вивчати алфавіт. Наш безкоштовний додаток може фактично замінити буквар для найменших. Тепер вивчення алфавіту перетвориться для дитини в цікаву гру, а процес отримання знань завжди залишатиметься цікавим і улюбленим заняттям. Ми вже кілька років створюємо програми та ігри для дітей молодшого шкільного віку, а також для малюків 2-5 років, так що дуже добре знаємо дитячу психологію і те, який підхід потрібно вибрати, щоб прищепити тягу до знань в самому юному віці.

Додаткова інформація:

Особливості говорящої Азбуки:
- яскравий, барвистий дизайн, який обов'язково сподобається вашій дитині;
- Мальовані персонажі - близько 30 різноманітних персонажів (звірів, риб, птахів та інших тварин), виконаних нашими художниками;
- Приємний голос нашої ведучої, супроводжуючий вашу дитину під час вивчення алфавіту і допоміжних ігор;
- І, звичайно ж, найголовніше - наша абетка - абсолютно безкоштовна, що буде приємно не тільки дітям, а й їхнім батькам! :)

Додаток складається з трьох частин - власне абетки та двох ігор для дітей:
1. Азбука - інтерактивна гра для дітей, де вони будуть вчити букви російського алфавіту.
2. Гра "Вгадай букву" - проста, але захоплююча дитяча гра, що дозволяє повторити вивчені букви, які будуть відображатися дитині у випадковому порядку, а дитина повинна буде їх називати.
3. Гра "Вгадай слово" - аналогія попередньої гри, де все відбуватиметься навпаки - будуть з'являтися персонажі, що асоціюються у дитини з літерами алфавіту, і вона повинна буде їх вгадувати.

Ми постаралися зробити абетку максимально простою, красивою і цікавою для дітей. Будемо щиро раді вашим відгукам, побажанням та зауваженням, які дозволять зробити нашу гру ще кращою!

Google Play

Azbuka dlya detey