Дитячі пазли зоопарк

Детские пазлы зоопарк

Дитячі пазли «Зоопарк»: цікава іграшка для Вашого малюка.
Сучасні діти з юних років розбираються в мобільних гаджетах і швидко здатні зрозуміти принцип дії різних іграшок в телефоні або планшеті батьків. Цікавим представником мобільних іграшок для дітей молодшого дошкільного віку є додаток Дитячі пазли «Зоопарк». З цими пазлами Ваша дитина в ігровій формі буде вивчати світ, зокрема, світ тварин, розширювати свій кругозір, тренувати логіку і пам'ять.

Суть гри закладена в її назві. Ця програма складається з досить простих пазлів - яскравих і милих тваринок, яких необхідно зібрати з частин, хаотично розташованих навколо обрисів тварини. Частини тварини досить великі, щоб юний гравець не промахнувся маленьким пальчиком. А приємним доповненням до пазлів стануть звуки, які видають тварини після правильного вирішення головоломки на кожному з рівнів. Таким чином, крім тренування логіки дитина дізнається і запам'ятає як гарчить тигр чи лев, який звук видає крокодил або єнот і т.д.
Дитячі пазли «Зоопарк» створені для дітей, тому і оформлені вони відповідно - яскраво, просто і дуже мило. Тут немає ніяких зайвих елементів, тому Ви зможете завантажити іграшку в лічені секунди і оперативно відволікти дитину, наприклад, в громадському транспорті або машині. Підводячи підсумок, зауважимо, що цей привабливий мобільний додаток обов'язково сподобається Вашому допитливому малюку і допоможе Вам зайняти дитину і провести час в тиші.

Google Play

Детские пазлы зоопарк

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com